PAR ECOOKING

ECOOKING – DABISKUMA UN VIENKĀRŠĪBAS SPĒKS
ECOOKING, kas tika atklāts 2015.gadā Dānijā,ir ikdienas ādas kopšanas greznība Jūsu ādai.
Izstrādāts, īpašu uzmanību, pievēršot organiskām un dabīgām sastāvdaļām un to iedarbībai uz ādu. Viens no pamatlikumiem ir ādas mitrināšana un tādu līdzekļu izvēle, kas atbilst katra individuālā ādas tipa vajadzībām konkrētā brīdī.
No vārdien ecologic un cooking arī radies zīmola nosaukums ECOOKING.
Zinot, cik ļoti piesārņota ir vide un kādu pārtiku lietojam, nebija šaubu par izejvielu izvēli – tikai dabiskas un organiskas – stāsta zīmola dibinātāja Tīna Søgaarda. Sastāvu ir izstrādājusi pieredzējusi Dāņu ādas kopšanas līdzekļu ražotāja un uzņēmēja Tīna, kura sākotnēji savā mazajā rūpnīcā jeb mājas virtuvē, ražoja produktus un pildīja pudelēs, kuras glabāja ledusskapī.
Pamatpiedāvājumā ir dienas un nakts krēmi, serumi, maskas, līdzekļi roku un lūpu kopšanai.

ECOOKING pirmie 7 produkti

ECOOKING produkti ir izstrādāti kā produktu sērija, kura atrisina noteiktas ādas problēmas, piemēram, smalkas līnijas ap muti un acīm vai pūtītes un ādas nepilnības. Mūsu pieeja ir novērst problēmas saistībā ar jebkuru īpašu ādas problēmu. Soli pa solim Mēs esam izstrādājuši produktus, lai apmierinātu visas vajadzības, un tagad Mūsu klāsts ir pietiekami plašs, lai risinātu īpašas ādas kopšanas grūtības. ECOOKING iedarbīgais komplekss dziļi iesūcas ādā, to pabarojot un reģenerējot. Produkti nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas varētu kaitēt cilvēka organismam un ādai. 
ECOOKING aktīvās sastāvdaļas:
  • 100% organiskas un dabīgas eļļas
  • 100% ēteriskās eļļas un ekstrakti
  •  Piemēroti vegāniem, izņemot Multi balzamus un Lūpu balzamus (sastāvā ir bišu vasks)
  • Vitamīni, minerālvielas, peptīdi
  • Antioksidanti
  • Maigas, neapstrādātas sastāvdaļas un dabiski konservanti

ECOOKING sastāvdaļas