PIGMENTĀCIJA - KĀ AR TO CĪNĪTIES?

PIGMENTĀCIJA - KĀ AR TO CĪNĪTIES?

Vai Jums uz sejas ādas ir parādījušies pigmentācijas plankumi?

Mēs jūs iepazīstināsim ar mūsu ģimenes locekļiem un ieteikumiem, kas var palīdzēt jums cīnīties ar pigmentāciju, nomaskēt to un izvairīties no pigmentācijas atkārtotas veidošanās.

      

Kā cīnīties ar pigmentācijas plankumiem?

Gada aukstākie mēneši ir ideāls laiks, lai sāktu cīņu ar pigmentācijas  plankumiem, jo saulei ir liela loma šī procesa traucēšanā – un ziemā tās nav daudz. Mūsu ģimenes locekļi nodrošina lielisku aizsardzību pret pigmentācijas  plankumiem.
Šeit varat iepazīties ar dažādu produktu un konkrētu sastāvdaļu sarakstu, kas palīdz nodrošināt vislabāko rezultātu.

Pīlinga maska:

Efektīva maska ar dažādām aktīvajām sastāvdaļām, kas attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām un paātrina jaunu šūnu veidošanos. Pīlinga maska izlīdzina smalkās līnijas un grumbas, tajā pašā laikā piešķirot ādai vienmērīgāku un svaigāku izskatu. Maska jālieto 1-3 reizes nedēļā.

Sāciet, atstājot masku uz sejas tikai 4-6 minūtes, atkarībā no jūsu ādas tipa. Kad āda pie maskas ir pieradusi, varat ļaut tai stāvēt 10-12 minūtes, bet ne ilgāk. Pēc 3 nedēļām jūs jau varēsiet redzēt rezultātus.

Ecooking Pīlinga maskas PH vērtība ir 3,5, un tā satur vairākas aktīvās sastāvdaļas, tostarp pienskābi un AHA skābi.

Visu veidu skābēm ir redzama ietekme uz pigmenta plankumiem, jo tās izlīdzina ādas krāsu un palīdz veicināt citu ārstēšanai izmantoto līdzekļu iedarbību. Skābei ir pīlinga iedarbība uz ādu, kas savukārt ļauj ādai vieglāk uzsūkt citas aktīvās sastāvdaļas turpmākajā ādas kopšanas rutīnā.

Niacinamīds:

Niacinamīds ir iegūts no B3 vitamīna, un tas mazina melanīna veidošanos, kas ir atbildīgs par pigmenta plankumu un vasaras raibumu veidošanos. Vienlaikus tas uzlabo ādas elastību un aizsargā pret turpmākiem UV bojājumiem.

C vitamīns:

C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas samazina pigmenta izmaiņas un smalkās krunciņas ādā. Turklāt C vitamīns arī stimulē kolagēna veidošanos un nodrošina vienmērīgāku ādas toni un piešķir tai mirdzumu.

A vitamīns:

A vitamīns stiprina jūsu ādas elastību, stimulē šūnu atjaunošanos un novērš agrīnas novecošanās pazīmes. A vitamīns arī palīdz cīnīties ar pūtītēm, pigmenta izmaiņām/plankumiem un piešķir ādai vienmērīgu toni.

Kā noslēpt pigmentācijas plankumus un rētas uz ādas?

Lai atbrīvotos no pigmentācijas plankumiem, var paiet nedaudz ilgāks laiks, taču līdz tam pigmenta plankumu paslēpšanai varat izmantot mūsu jaunos, krāsainos ģimenes locekļus.

Ja jums ir nepieciešams paslēpt pigmenta plankumus, saules bojājumus vai rētas uz ādas, varat izmantot mūsu tonālo krēmu vai korektoru ar dzeltenu vai oranžu apakštoni un augstu pigmenta saturu. Augstais pigmenta saturs nozīmē, ka produkts būs spējīgs plankumus nosegt.

Protams, labi attīrīta un mitrināta āda vienmēr ir labākais grima sākuma punkts. Sāciet, uzklājot nedaudz tonālā krēma vai korektora uz vietas kuru vēlaties pārklāt — tādā pašā krāsā kā ādas tonis. Izmantojiet tonālā krēma otu vai korektora otu atkarībā no pārklājamās platības lieluma. Visbeidzot, pabeidziet ar nelielu minerālpūdera daudzumu.

Mūsu ģimenes locekļi cīņai ar pigmentācijas plankumiem:

      

 

Atgriezties uz blogu