KĀ RŪPĒTIES PAR SAVĀM ROKĀM?

KĀ RŪPĒTIES PAR SAVĀM ROKĀM?

Jūsu rokas ir jūsu "vizītkarte", un tās katru dienu tiek pakļautas visdažādākajām apstākļiem. Tāpēc arī par rokām ir pienācīgi jārūpējas, jāuztur tās veselas un labi koptas.

1.SOLIS: SKRUBIS

Roku mazgāšana, trauku mazgāšana, mājas uzkopšana, vējš vai vienkārši mainīgi laikapstākļi. Katru dienu jūsu rokas tiek pakļautas daudz dažādām lietām, un viss, ko jūs darāt, var atstāt uz tām pēdas. Pirmais solis koptām rokām ir roku skrubja izmantošana. Sagatavojiet skrubi ar vannas sāli un Multi Eļļu attiecībā 1:1 vai izmantojiet Ecooking Ziepes ar Skrubi 02. Abu variantu izmantošana efektīvi  noņem atmirušās ādas šūnas un tajā pašā laikā nodrošina mitrināšanu.

2.SOLIS: INTENSĪVA MITRINĀŠANA

Parūpējieties par savām rokām tās mitrinot ar mitrinošu roku krēmu vai  pirms gulētiešanas uzklājot īpaši mitrinošo Multi balzamu, lai ļautu rokām uzsūkt visu nepieciešamo mitrumu. Multi balzams var radīt taukainu sajūtu, tāpēc, ja vēlaties, varat uzvilkt kokvilnas cimdus, kas padarīs balzama uzsūkšanos vēl labāku.

3.SOLIS: RŪPES PAR NAGIEM UN KUTIKULĀM 

Padariet roku krēma lietošanu vairākas reizes dienā par ieradumu. Neaizmirstiet roku krēmu paņemt līdzi arī ejot ārā no mājas, jo tas nedos lielu labumu, noliekot uz vannas istabas plaukta, kamēr jūs atrodaties ārā! Tāpat padomājiet arī par Multi balzamu mazākā izmērā, ko ērti varat paķert līdzi rokassomiņā. Tas palīdz mitrināt kutikulas un sausu ādu, lai rokas un nagi vienmēr izskatītos kopti.

4.SOLIS: MAIGĀ ROKU MAZGĀŠANA UN TRAUKU MAZGĀŠANA

Mazgājot rokas izvēlieties maigas roku ziepes un maigu trauku mazgāšanas līdzekli, kas nesausina rokas. Un vienmēr lietojiet roku krēmu pēc roku vai trauku mazgāšanas.

   

Atgriezties uz blogu