MAKEUP NOBRIEDUŠAI SEJAS ĀDAI

MAKEUP NOBRIEDUŠAI SEJAS ĀDAI

Ar gadiem āda kļūst nobriedušāka, un ir svarīgi par to pienācīgi parūpēties.

Laiks atstāj redzamas pēdas arī sejā – uz acīm, ādas un lūpām –, bet, par laimi, grims var palīdzēt uzlabot mazus skaistuma trūkumus un padarīt jūs skaistāku  neatkarīgi no vecuma.

Mēs vēlamies padalīties ar padomiem, kā uzklāt visskaistāko grimu nobriedušai ādai, vienlaikus godinot arī savu vecumu.

Pamācība grima uzklāšanai uz nobriedušas ādas:

Skaists grims sākas ar labi attīrītu un mitrinātu ādu. To ievērot ir ļoti svarīgi, jo sausa āda var likt jums izskatīties vecākam.

Vismaz reizi nedēļā izmantojiet sejas skrubi, lai attīrītu ādu no atmirušajām ādas šūnām. Kā arī katru dienu lietojiet serumu un krēmu, lai rūpīgi koptu ādu.

Mitrinoša bāze nobriedušai ādai

Vispirms uzklājiet Mitrinošu bāzi. Tā izlīdzinās ādu un aizpildīs smalkās līnijas un grumbiņas, lai grims glīti un vienmērīgi uzklātos uz sejas.

Tonālais krēms nobriedušai ādai

Pēc tam uzklājiet vieglu tonālo krēmu. Tonālo krēmu izvēlieties nedaudz gaišāku par savu ādas toni, jo tas padarīs jūsu ādu svaigāku un optiski izdzēsīs mazās krunciņas. Izvēlieties tonālo krēmu ar SPF aizsardzību, lai aizsargātu ādu no turpmākiem bojājumiem.

Ecooking Minerālais tonālais krēms satur SPF 15, kā arī hialuronskābi, kas uztur ādu mitrinātu un samazina smalkās līnijas un grumbiņas. Tāpēc tas ir ideāls pamats nobriedušai ādai.

Korektors nobriedušai ādai

Uzklājiet korektoru zem acīm un tajās vietās kur redzami pigmentācijas plankumi un nelieli asins izplūdumiņi. Izmantojiet krēmīgu un kopjošu korektoru, kas nesausina ādu.

Ecooking Mitrinošais korektors ir krēmveida E vitamīna un jojobas eļļas maisījums, kas aizsargā, nomierina un mitrina ādu. Tā konsistence ir viegla un ātri iesūcas ādā, neuzkrājoties smalkajās līnijās.

Pūderis un vaigu sārtums nobriedušai ādai

Uzklājiet nelielu daudzumu ar Minerālo pūderi, lai nostiprinātu tonālo krēmu un korektoru. Uzklājot pūderi pārāk daudz tas nogulsnēsies grumbās, tāpēc piepūderējiet seju tikai tajās vietās, kur tā spīd - parasti tā ir T zona. 

Pēc tam uzklājiet vaigu sārtumu. Izvēlieties krēmīgu vaigu sārtumu bez mirdzuma un spīduma. Uzklājiet nedaudz sārtuma uz vaigiem un izpludiniet to - uzmanieties, lai neizmantotu to pārāk daudz, tādējādi saglabājot dabisko izskatu.

Acis un lūpas

Izceliet acis ar acu zīmuli. Izvairieties no melna acu zīmuļa un šķidrā acu lainera izmantošanas, jo tas var izskatīties pārāk smagnējs. Tā vietā uzklājiet maigu acu zīmuli zilā, zaļā vai brūnā krāsā.

Uzklājiet gaišākas acu ēnas uz visa plakstiņa un ar tumšāku krāsu ietonējiet acu ārējo stūri. Iesakam izvēlēties matētas acu ēnas. Visbeidzot, izmantojiet skropstu tušu.

Neaizmirstiet piepildīt uzacis. Ar gadiem uzacis kļūst plānākas, tāpēc izmantojiet uzacu zīmuli, lai piešķirtu tām formu. Ar zīmuli jūs varat sasniegt visdabiskāko izskatu. Ja jūsu uzacis ir ļoti plānas, varat izvēlēties par toni vai diviem gaišāku zīmuļa krāsu.

Pabeidziet, piešķirot lūpām mazliet krāsas. Uzklājiet lūpu krāsu un papildiniet izskatu ar lūpu spīdumu. Ecooking lūpu spīdums padara lūpas pilnīgākas un tas ir bagāts ar mitrinošām un kopjošām sastāvdaļām kā hialuronskābi un E vitamīnu.

DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA, KAS PIEMĒROTA NOBRIEDUŠAI ĀDAI:

       

 

Atgriezties uz blogu