DERMA RULLĪTIS - TAVS LABĀKAIS PRETNOVECOŠANAS PALĪGS

DERMA RULLĪTIS - TAVS LABĀKAIS PRETNOVECOŠANAS PALĪGS

Kas ir Derma Rullītis?

Derma Rullītis ir efektīvs palīglīdzeklis, kas samazina smalkās krunciņas un aizkavē novecošanās pazīmes. To var lietot gan vīrieši, gan sievietes jebkurā vecumā un tas ir piemērots visiem ādas tipiem.

Ecooking Derma Rullītis sastāv no 0,5 mm ķirurģiskā tērauda adatu sistēmas, kas sadalīta 540 mikroadatās. Apstrādājot ādu ar Derma Rullīti, tiek stimulētas ādas šūnas, lai jūsu āda saglabātu elastību un tvirtumu.

Derma Rullītis darbojas, rullējot to pa ādu un atstājot sīkus caurumiņus epidermā. Pēc Derma Rullīša izmantošanas nepieciešams uzklāt kādu no Ecooking sejas serumiem, jo kamēr poras ir atvērtas, tas daudz labāk uzsūksies un iedarbosies.

Kā un cik bieži izmantot Derma Rullīti?

Mēs iesakām izmantot Ecooking Derma rullīti vakarā pēc ādas attīrīšanas. Varat to lietot uz sejas, kakla un dekoltē.
Vienlaikus apstrādājiet vienu zonu ritinot rullīti tai pāri 3-6 reizes ar vieglu spiedienu - gan vertikāli, gan horizontāli, gan pa diagonāli, to pašu atkārtojiet nākamajā zonā. Neaizmirstiet pacelt rullīti, kad mainiet virzienu, lai neapstrādātu vienu un to pašu laukumu pārāk daudz reizes..

Pabeidziet, izmantojot savu iecienītāko serumu. Pirms nakts krēma uzklāšanas ļaujot serumam kārtīgi uzsūkties.

Mēs iesakām šo procedūru veikt 1-3 reizes nedēļā 4-6 nedēļas. Pēc tam dažus mēnešus pārtrauciet lietot Derma Rullīti. Nelietojiet to vasarā, kad jūsu seja ir pakļauta saulei vairāk nekā parasti.

Kā tīrīt Derma Rullīti?

Ir svarīgi, pēc katras lietošanas reizes kārtīgi notīrīt Derma Rullīti. 
Jūsu Ecooking Derma Rullīša komplektācijā ietilpst tukša izsmidzināma pudelīte, kas jāpiepilda ar etanolu un ūdeni proporcijā 1:1 un jāizmanto Derma Rullīša tīrīšanai.

Kādu serumu izvēlēties?

Derma Rullīša procedūra vienmēr ir jāpabeidz ar labu serumu un nakts krēmu.Ja jums vēl nav savs iecienītākais serums vai šaubāties par to, kuru izvēlēties, šeit ir īss ievads par mūsu dažādajiem serumiem:

Mitrinošs serums: visiem vecumiem un ādas tipiem, jo visiem ādas tipiem ir nepieciešams mitrināšana.

E-vitamīna serums: Atjauno jūsu ādu un ir piemērots visiem ādas tipiem un vecumiem.

Super serums: īpaši paredzēts 35+ vecumam un tiem, kas vēlas intensīvu mitrināšanu un tajā pašā laikā cīnīties ar novecošanās pazīmēm.

A vitamīna serums kapsulās: nodrošina kolagēna palielināšanos, tam ir efektīvas pretnovecošanās īpašības, un tas ir spēcīgs ierocis pret grumbiņām un smalkajām līnijām ap acīm un muti.

Nostiprinošs serums kapsulās: kā norāda tā nosaukums, šis ir pretnovecošanās serums ar grimma bāzes efektu tūlītējam rezultātam. Turklāt tas kļūst vēl efektīvāks, ja to lieto kopā ar mūsu Derma rullīti. 

Attīrošs serums: Tiem, kas cieš no taukainām pūtītēm un aknes. Serums neļauj baktērijām vairoties uz jūsu ādas.

50+ serums: Šis serums satur mazus brīnumu radītājus, kad runa ir par ādas atjaunošanos. Tas satur cilmes šūnas, kas gan atjauno vecās šūnas, gan izstrādā jaunas, tādējādi iegūstot vairāk un labākas ādas šūnas.

C vitamīna serums: C vitamīna serums ir efektīvs serums ar augstu C vitamīna saturu, kam ir klīniski dokumentēta iedarbība. Šis serums piešķir ādai mitrumu un samazina smalkās līnijas, grumbas un hiperpigmentāciju. Pateicoties tādām sastāvdaļām kā hialuronskābe un nātrija PCA, jūsu āda tiek ilgstoši mitrināta.

Iegādājies Derma rullīti ŠEIT

Atgriezties uz blogu