1 EĻĻA, 9 FUNKCIJAS

1 EĻĻA, 9 FUNKCIJAS

Mēs mīlam multifunkcionālus produktus, kurus, kā norāda to nosaukums, var izmantot vairākos veidos, un tāpēc tie var ievērojami atvieglot jūsu dzīvi. Izmantojot mūsu Multi eļļu, kas izgatavota no 100% auksti spiestām organiskajām eļļām, jūs būsiet gatavs gandrīz visam. Vienmēr atcerieties pirms eļļas lietošanas samitrināt ādu ar remdenu ūdeni. Tas palīdzēs eļļai labāk uzsūkties ādā.

1. ĀDAS MITRINĀŠANAI

Multi Eļļa ir vienkāršs un efektīvs veids, kā acumirklī mitrināt ādu pēc dušas vai vannas. Vispirms nosusiniet ķermeni un pēc tam uzklājiet eļļu, lai mitrinātu ādu.

2. KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANAI

Samitriniet seju ar remdenu ūdeni, uzklājiet eļļu uz mitras vates plāksnītes un noņemiet acu kosmētiku. Paņemiet vēl vienu vates plāksnīti un tādā pašā veidā notīriet visu seju.

3. SKŪŠANĀS - GAN VĪRIEŠIEM, GAN SIEVIETĒM

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ķermeņa vai sejas apmatojums, kas jums ir jānoskuj, skūšanās putu vietā varat izmantot eļļu — arī intīmai skūšanai. Samitriniet ādu ar remdenu ūdeni, uzklājiet eļļu uz skūšanās vietas un ļaujiet tai nostāvēties 10-20 sekundes. Tas mīkstinās matiņus un sagatavos jūsu ādu skūšanai. Ja lietojat eļļu pirms skūšanās, pēc skūšanās jūs nesajutīsiet parastās neērtības, piemēram, ieaugušus matiņus, izsitumus vai sarkanas pumpiņas. Izmantojiet eļļu arī pēc skūšanās un nobeigumā, mitriniet ādu ar dienas krēmu.

4. MATU MITRINĀŠANAI UN SPĪDUMAM

Ielejiet nedaudz eļļas rokās un maigi uzklājiet uz mitriem matiem, no galvas ādas līdz matu galiņiem.

5. SAUSAI GALVAS ĀDAI

Dažādi produkti, matu žāvēšana, vējš un mainīgie laikapstākļi var izraisīt galvas ādas sausumu un niezi. Veseliem matiem ir nepieciešama veselīga galvas āda, tāpēc laiku pa laikam palutiniet savu galvas ādu ar eļļu, lai tā būtu labi mitrināta. Samitriniet matus ar ūdeni un ar pirkstu galiem ieziediet eļļu galvas ādā, iemasējiet to un ļaujiet iedarboties 15 minūtes vai atstājiet uz nakti pirms matu mazgāšanas. Sajauc šampūnu ar ūdeni rokās un iemasē ar eļļu apstrādātos matos – tad tos būs daudz vieglāk izmazgāt. Ja izvēlaties gulēt ar eļļu matos, ieteicams izmantot ne pārāk smalku spilvendrānu.

6. MASĀŽĀM

Lietojot eļļu masāžai, jūs būsiet dubulti ieguvēji: jūsu āda tiks mitrināta un ķermenis atslābināts. Lietojot eļļu kā masāžas eļļu, nav nepieciešams iepriekš samitrināt ādu.

7. KĀ BĀZE ĶERMEŅA SKRUBIM

 

Sajauciet eļļu ar vannas sāli attiecībā 1:1 un iegūstiet brīnišķīgu mitrinošu ķermeņa skrubi, kas padara ādu maigu un mitrinātu.

8. VANNAI UN KĀJU VANNIŅĀM

Vanna vai kāju vanniņa mierā un klusumā ir lielisks relaksācijas veids – gandrīz vai terapija. Pievienojt Multi eļļu ūdenim, jūsu āda uzreiz kļūst mitrināta, savukārt Multi eļļas pievienošana kāju vanniņai mīkstina sauso ādu uz pēdām, no kuras pēc tam būs vieglāk atbrīvoties.

9. MAZUĻIEM UN BĒRNIEM

Izvēloties Multi eļļu bez smaržvielām, varat to droši izmantot vannošanai un ķermeņa kopšanai arī zīdaiņiem un lielākiem bērniem.

Atgriezties uz blogu