#BaroSavuĀdu #FoodForYourSkin

 

PAR ECOOKING

ECOOKING, kas tika atklāts 2015.gadā Dānijā, ir ikdienas ādas kopšanas greznība Jūsu ādai. Izstrādāts, īpašu uzmanību, pievēršot organiskām un dabīgām sastāvdaļām un to iedarbībai uz ādu. Viens no pamatlikumiem ir ādas mitrināšana un tādu līdzekļu izvēle, kas atbilst katra individuālā ādas tipa īpatnībām un vajadzībām konkrētā brīdī.

ZĪMOLA NOSAUKUMS RADIES NO…

Zinot, cik ļoti piesārņota ir vide un kādu pārtiku lietojam, nebija šaubu par izejvielu izvēli – tikai dabiskas un organiskas – stāsta zīmola dibinātāja Tīna Søgaarda. Sastāvu ir izstrādājusi pieredzējusi Dāņu ādas kopšanas līdzekļu ražotāja un uzņēmēja Tīna, kura sākotnēji savā mazajā rūpnīcā jeb mājas virtuvē, ražoja produktus un pildīja pudelēs, kuras glabāja ledusskapī. No vārdien ecologic un cooking arī radies zīmola nosaukums ECOOKING.

 

Dāņu augu kosmētikas zīmola ECOOKING panākumiem ir līdzība ar Pelnrušķītes stāstu – tam negaidīti izdevies iekarot savu vietu pārsātinātajā skaistumkopšanas pasaulē.

ECOOKING radītāja, galvenā ķīmiķe, dizainere un zīmola seja Tīna Segorda burtiskā nozīmē vāra tādus skaistumkopšanas līdzekļus, kas ļoti garšo mūsu ādai.

Mana dzīve un pieredze ir ilustrācija teicienam – nav sliktuma bez labuma. Ar mani notika tas, kas notiek ar tūkstošiem ģimeņu visā pasaulē. Mēs ar vīru izšķīrāmies, un visi, kas tam gājuši cauri, zina, cik tas ir traumatiski. Daži to pārvar mierīgāk, bet citi nonāk tuvu nervu sabrukumam. Man neizdevās noslēpt savus pārdzīvojumus – es strauji zaudēju svaru, āda sāka izžūt, novīst un novecot ar katru dienu straujāk. Man šķita, ka izskatos pēc grausta, tāpēc bija pēdējais laiks rīkoties, lai spētu paskatīties spogulī.

“Ikviens, kurš piedzīvojis personīgu krīzi, zina, ka tā atstāj rētas. Ar mani tas notika. Burtiski – un redzami. Krīze skāra arī manu sejas ādu. Pēkšņi mana āda kļuva “nogurusi” un “pelēka”, nekā jebkad agrāk.” – stāsta ECOOKING dibinātāja un īpašniece Tīna Søgaarda.

VISS SĀKĀS MĀJĀS PIE VIRTUVES GALDA

Ar daudzu gadu pieredzi kosmētikas nozarē, Es esmu iepazinusies ar sastāvdaļu veidiem, kuras var izmantot, lai uzlabotu ādu. Tāpēc Es burtiski nolēmu pārņemt lietas savās rokās – uz sava virtuves galda sāku sajaukt krēmus, serumus un eļļas. Katru otro dienu es sajaucu jaunu partiju, kuru turēju ledusskapī. Tad samērā īsā laikā Es uz ādas pamanīju pirmos, redzamos rezultātus. Rezultāti bija tik taustāmi, ka mani mājās sajauktie produkti ātri kļuva populāri ģimenes un draugu lokā, kuri tos saņēma atkārtoti ievietotās pudelēs un ievārījumu burkās.

PRODUKTI – NOVĒRŠ ĀDAS PROBLĒMAS

Mana pirmā “produkcija” sastāvēja no septiņiem produktiem, kuri bija paredzēti manai lietošanai, bet drīz draugi un ģimenes locekļi sāka lūgt konkrētus risinājumus, kādai konkrētai ādas problēmai. Mani produkti ir radīti nevis ar domu, ko jaunu vai pārsteidzošu piedāvāt kosmētikas tirgū, bet gan kā palīdzēt novērst konkrētas sejas ādas nepilnības, uzlabot ādas kvalitāti un izskatu. Sākumā visu testēju un pilnveidoju pati, pēc laika iesaistījās draugi un paziņas – ieraudzījuši rezultātu, sāka pasūtīt manu produkciju. Gatavoju viņiem krēmus un serumus, un viņu ieteikumi mani iedrošināja improvizēt un meklēt kaut ko jaunu. Kādā brīdī sapratu, ka viss ir izvērties tādos apjomos,ka jādomā par savu zīmolu. Lai arī pašlaik ražošana norit nelielā rūpnīcā Dānijā, joprojām tiek saglabāts roku darbs.

Tieši tā sākās ECOOKING – Dāņu ādas kopšanas produktu klāsts, kas bagāts ar Organiskām un Dabīgām sastāvdaļām un nesamazina ādas kopšanas efektivitāti. ECOOKING gatavošana ir balstīta uz godīgumu un caurspīdīgumu, tāpēc visos Mūsu marķējumos un apzīmējumos ir precīzi norādīts, ko produkti satur. Dienas krēmu arī sauc par dienas krēmu, bet sejas skrubi, tā arī sauc par Sejas skrubi un nekādīgi savādāk.

ĀDAS KOPŠANA, KURU VAR ATĻAUTIES IKVIENS

Ikvienam ir vērts izjust veselīgas un koptas ādas labsajūtas sajūtu. Pēc iespējas vairāk cilvēku ir pelnījuši piekļuvi labiem un barojošiem ādas kopšanas līdzekļiem. Tieši tam Es ticu. Tāpēc Mūsu produktiem ir pieejama cena. Dažus produktus var lietot visa ģimene, un daži ir tik tīri pēc sava sastāva, ka faktiski ir pat ēdami.

Tīna Søgaarda,

ECOOKING dibinātāja un īpašniece Tina Søgaarda

ECOOKING produkti ir izstrādāti kā produktu sērija, kura atrisina noteiktas ādas problēmas, piemēram, smalkas līnijas ap muti un acīm vai pūtītes un ādas nepilnības. Mūsu pieeja ir novērst problēmas saistībā ar jebkuru īpašu ādas problēmu. Soli pa solim Mēs esam izstrādājuši produktus, lai apmierinātu visas vajadzības, un tagad Mūsu klāsts ir pietiekami plašs, lai risinātu īpašas ādas kopšanas grūtības. ECOOKING iedarbīgais komplekss dziļi iesūcas ādā, to pabarojot un reģenerējot. Produkti nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas varētu kaitēt cilvēka organismam un ādai. Pamatpiedāvājumā ir dienas un nakts krēmi, serumi, maskas, līdzekļi roku un lūpu kopšanai.

ECOOKING aktīvās sastāvdaļas:

• 100% Organiskas un Dabīgas eļļas

• 100% Ēteriskās eļļas un Ekstrakti

• Piemēroti vegāniem, izņemot Multi Balm un Lip Balm (sastāvā ir bišu vasks)

• Vitamīni, Minerālvielas, Peptīdi

• Antioksidanti

• Dabīgi un Organiski Ekstrakti

• Maigas, neapstrādātas sastāvdaļas un dabiski konservanti

 

ECOOKING ir paredzēts ikvienam – neatkarīgi no ādas tipa, dzimuma vai vecuma. Mums ir produkti katram ādas tipam vai ādas izaicinājumam – smalkas līnijas, grumbas, pūtītes vai apsārtums. Mūsu filozofija ir tāda, ka visi ir pelnījuši to labsajūtas sajūtu, ko dod veselīga un labi kopta āda.

ECOOKING produktu nosaukumi ir vienkārši, kodolīgi un bez liekiem aprakstiem! Dienas krēmu nosaucām par – Dienas krēmu, jo Mēs ticam godīgumam un caurspīdīgumam, tāpēc Mūsu marķējumos un produktu aprakstos, precīzi norādīts, ko satur Mūsu produkti, kā arī nav jāiegaumē krēma vai kāda cita produkta nosaukums – skaistums slēpjas vienkāršībā – dienas krēms, sejas maska, acu krēms…tie visi ir ECOOKING produkti! Tos ir viegli iegaumēt, ērti lietot un turklāt tie ir efektīvi, Jūs atbrīvojaties no rūpēm par savu ādu un vienkārši izbaudat dzīves skaistumu.

ECOOKING būtība – palīdzēt cilvēkiem sasniegt veselīgāku un koptaku ādas izskatu – vienkārši un nevaiga neko sarežģīt!

Mēs izmantojam tikai labākās sastāvdaļas, no kurām katra tiek izvēlēta atbilstoši vēlamajai iedarbībai, tomēr Mēs vēlamies saglabāt cenu, kas padara tos pieejamus visiem, jo Mēs ticam, ka ikdienas augstas kvalitates ādas kopšanas iespēja ir jābūt pieejama ikvienam.

ECOOKING produkti tiek ražoti, domājot par Jums un apkārtējo vidi. Jūs varat pārstrādāt mūsu iepakojumus vai arī izmantot tos atkārtoti, piemēram, krēma stikla iepakojumus, izmantot kā svečturus, garšvielu traukus vai arī, iestādot kādu kaktusu.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

  • Daudzi mūsu produkti ir daudzfunkcionāli, un tos var jaukt savā starpā, lai radītu jaunus pielietojumus. Piemēram, Jūs varat apvienot ECOOKING Sāli un Multi Oil un paši, mājas apstākļos, izveidosiet ķermeņa skrubi. Mūsu produktus var izmantot individuāli, taču tie ir lieliski piemēroti arī jaunu pielietojumu radīšanai.
  • Tīna radīju tādu noformējumu, kas tieši izsaka ECOOKING būtību. Dizains ir vienkāršs, turklāt informācija par sastāvu atrodas priekšpusē un ir labi salasāma – cilvēks uzreiz saprot, kādam nolūkam līdzeklis paredzēts un gaidāmais rezultāts. Mēs vienmēr piedāvājam produktu paraugus, lai cilvēki var pamēģināt un pārliecināties par efektu.
  • Liela nozīmē ir arī cenai. Kā jau būsiet ievērojuši, skaistumkopšanas līdzekļi, kas pretendē uz ekoloģiski tīru, dabīgu produktu nišu, lielākoties ir visai dārgi. Turpretī ECOOKING izstrādājumu cena ir ļoti draudzīga.