Reģistrējieties šodien un esi Ecookers!

Psst… pateicībā par šodienas reģistrēšanos, Jūs saņemsiet atlaižu kuponu, kas dos Jums -15% atlaidi Jūsu pirmajam pasūtījumam. Izmanto šo kuponu un par pasūtījumu no 30 EUR saņem papildu dāvanas: PAŠTONĒJOŠĀS PUTAS bez smaržvielām 200 ML un ECOOKING paraugu komplektu.

Dāvanas kopējā vērtība ir 43, 90 EUR.

Kā Ecookers Jūs saņemsiet:

  • E-pastu par piegādēm, atlaidēm vai dāvanām par pasūtījumu – pirms visiem pārējiem
  • Iespēju iegādāties jaunus produktus – pirms visiem pārējiem
  • Individuālu makeup uzklāšanu
  • Iespēju ieādāties TOP produktus ātrāk un rezervēt tos, pirms piegādes uz nolitkavu
  • Zīmola radītājas Tīnas un Ecooking darbinieku personīgie ieteikumi labai ādas kopšanai
  • Ieteikumus un padomus kā kombinēt produktus vai kā tos pareizi uzklāt
  • Papildu dāvanas par pasūtījumu
  • Bezmaksas paraugus katrā pasūtījumā
  • Bezmaksas piegādi par pasūtījumu no 45 EUR

PALDIES, KA TAGAD ESI DAĻA NO ECOOKING ĢIMENES!

ECOOKING pirmie 7 produkti

ECOOKING ir ikdienas greznība Jūsu ādai ar fokusu uz efektu un rezultātu.

ECOOKING dabīga kosmētika ir radīta, balstoties uz vēlmi panākt redzamu efektu un tikai tad, saturēt pēc iespējas vairāk ekoloģisku un dabīgu sastāvdaļu. Mūsu vīzija ir radīt bioloģiskus un dabīgus skaistumkopšanas produktus, kas rūpējas gan par Jums, gan par mūsu apkārtējo vidi. ECOOKING skaistumkopšanas produkti ir izstrādāti Dānijā un sākotnēji ar rokām pildīti, savā nelielajā rūpnīcā.

No sākuma nosaukums Ecooking noteikti neliek domāt par ādas kopšanu. Sākotnēji zīmols radās mājas virtuvē, sajaucot dabīgas un organiskas izejvielas, lai izveidotu unikālas formulas un dabīgu kosmētiku. Rezultāti bija tik taustāmi, ka mājās sajauktie produkti ātri kļuva populāri ģimenes un draugu lokā un pēc turpmākās produktu pilnveidošanas, radās Dānijas zīmols Ecooking, kurā tika apvienoti “ekoloģiskie” skaistumkopšanas produkti, ar savu dabisku un videi draudzīgu izskatu. Tagad nosaukums neizklausās tik dīvaini, vai ne?

Kā izrunāt Ecooking zīmola nosaukumu? Vienkārši ”īkuking”. No angļu vārdien ecologic un cooking ir radies zīmola nosaukums Ecooking. Ecologic, jo mēs izmantojam dabiskas un organiskas sastāvdaļas, bet cooking, jo viss sākās mājās pie virtuves galda.

ECOOKING ir…

….Dānijas zīmols, kuru radīja pieredzējusi kosmētikas ražotāja un entuziaste Tīna Sogārda, kas ražoja produktus citiem zīmoliem jau vairāk nekā 20 gadus. Pirmie 7 zīmola produkti tika uztaisīti mājas virtuvē un ir vieni no populārākajiem Ecooking produktiem. Ja nezini ar ko sākt, tad noteikti izvēlies kādu no pirmiem 7 produktiem.

ādas problēmu risinātājs. Katrs atsevišķs produkts tiek izstrādāts, pamatojoties uz konkrētu izaicinājumu, un līdz ar to mūsu izvēle ir pietiekami plaša, lai spētu risināt jebkuru konkrētu izaicinājumu. ECOOKING iedarbīgais komplekss dziļi iesūcas ādā, barojot un reģenerējot ādu. Produkti nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas varētu kaitēt cilvēka organismam, ādai vai apkārtējai videi.

domāts ikvienam – neatkarīgi no ādas tipa un vecuma. Mums ir produkti katram ādas tipam un vecumam, neatkarīgi no tā, vai tās ir smalkas līnijas, grumbas, pūtītes vai ādas apsārtums. Mūsu filozofija ir tāda, ka ikviens ir pelnījis labas ādas labsajūtu, ko sniedz dabiski un barojoši ādas kopšanas līdzekļi.

domāts Jums, kas vēlas veselīgu un skaistu ādu bez pārāk lielām piepūlēm. Mūsu produktu nosaukumi ir vienkārši, kodolīgi un bez liekiem aprakstiem! Dienas krēmu nosaucām par – DIENAS KRĒMU, jo Mēs ticam godīgumam un caurspīdīgumam, tāpēc Mūsu marķējumos un produktu aprakstos, precīzi norādīts, ko satur Mūsu produkti, kā arī nav jāiegaumē krēma vai kāda cita produkta nosaukums – skaistums slēpjas vienkāršībā – DIENAS KRĒMS, MITRINOŠA MASKA, ACU KRĒMS…tie visi ir ECOOKING produkti!

ikdienas greznība Jūsu ādai. Mēs izmantojam tikai labākās un visefektīvākās sastāvdaļas,  pamatojoties uz to iedarbību. Tomēr saglabājam arī cenu līmeni, kas ir pieejams visiem!Pamatojoties uz mūsu produktu sastāvdaļām un rezultātu, cena ir krietni zemāka nekā tai vajadzētu būt.

domāts sievietēm, vīriešiem un arī bērniem. Vīriešu sērija ir izstrādāta, lai ādas kopšana ir vienkārša, bet efektīva – galvenokārt, ādas attīrīšana un mitrināšana. Daudzi mūsu produkti ir pieejami bez smaržvielām, tāpēc tie ir piemēroti ikvienam. Sākot no MULTI EĻĻAS mazuļiem līdz ATTĪROŠAM SERUMS, kas domāts arī pusaudžiem. 

ražots, rūpējoties par apkārtējo vidi.  Jūs varat atkārtoti izmantot mūsu iepakojumu, piemēram, stikla iepakojums no krēmiem kā svečturis vai garšvielu trauks, bet pasūtījuma pildījums ir izgatavots no kartupeļu cietes, tāpēc tas izšķīst ūdenī. Droši izmēģini mājās – tas ir jautri!Pasūtījuma baltais papīrs īstenībā ir cepampapīrs, tāpēc izmanto to savā virtuvē, cepjot gardumus. Noteikti atzīmē mūs sociālos tīklos #ecookeris #esidabaidraudzīgs