BEZMAKSAS PIEGĀDE VIRS 45 EUR

Ar kurjeru līdz durvīm vai tuvāko pakomātu!

DĀVANAS PAR PIRKUMU

BEZMAKSAS paraugi

100% DROŠI PIRKUMI

Oficiālais ECOOKING izplatītājs LatvijāESI ECOOKING KLIENTS – REĢISTRĒJIES UN SAŅEM ATLAIDI PIRMAJAM PASŪTĪJUMAM -15%!

Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm vai citiem pastāvīgā klienta piedāvājumiem!

PĒC POGAS NOSPIEŠANAS, LŪDZU, PĀRBAUDI SAVU E-PASTU!


POPULĀRĀKIE PRODUKTIECOOKING ir…

ikdienas greznība Jūsu ādai ar fokusu uz efektu un rezultātu.

KĀPĒC MŪS PATIESĪBĀ SAUC PAR (EKO)OKINGIEM jeb ”ekūkingiem”? EKO, jo mēs esam videi draudzīgi un izmantojam dabīgas un organiskas sastāvdaļas, bet COOKING jeb ”gatavošana”, jo viss sākās zīmola radītājas mājas virtuvē. Esi arī Tu ekūkings!

Dānijas zīmols, kuru radīja pieredzējusi kosmētikas ražotāja un entuziaste Tīna Sogārda. Pirmie 7 zīmola produkti tika uztaisīti mājas virtuvē.

ādas problēmu risinātājs. Katrs atsevišķs produkts tiek izstrādāts, pamatojoties uz konkrētu izaicinājumu, un līdz ar to mūsu izvēle ir pietiekami plaša, lai spētu risināt jebkuru konkrētu izaicinājumu. ECOOKING iedarbīgais komplekss dziļi iesūcas ādā, barojot un reģenerējot ādu. Produkti nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas varētu kaitēt cilvēka organismam un ādai.

domāts ikvienam – neatkarīgi no ādas tipa un vecuma. Mums ir produkti katram ādas tipam un vecumam, neatkarīgi no tā, vai tās ir smalkas līnijas, grumbas, pūtītes vai ādas apsārtums. Mūsu filozofija ir tāda, ka ikviens ir pelnījis labas ādas labsajūtu, ko sniedz dabiski un barojoši ādas kopšanas līdzekļi.

domāts Jums, kas vēlas veselīgu un skaistu ādu bez pārāk lielām piepūlēm. Mūsu produktu nosaukumi ir vienkārši, kodolīgi un bez liekiem aprakstiem! Dienas krēmu nosaucām par – DIENAS KRĒMU, jo Mēs ticam godīgumam un caurspīdīgumam, tāpēc Mūsu marķējumos un produktu aprakstos, precīzi norādīts, ko satur Mūsu produkti, kā arī nav jāiegaumē krēma vai kāda cita produkta nosaukums – skaistums slēpjas vienkāršībā – DIENAS KRĒMS, MITRINOŠA MASKA, ACU KRĒMS…tie visi ir ECOOKING produkti!

ikdienas greznība Jūsu ādai. Mēs izmantojam tikai labākās un visefektīvākās sastāvdaļas,  pamatojoties uz to iedarbību. Tomēr saglabājam arī cenu līmeni, kas ir pieejams visiem!

domāts sievietēm, vīriešiem un arī bērniem. Vīriešu sērija ir izstrādāta, lai ādas kopšana ir vienkārša, bet efektīva – galvenokārt, ādas attīrīšana un mitrināšana. Daudzi mūsu produkti ir pieejami bez smaržvielām, tāpēc tie ir piemēroti ikvienam. Sākot no MULTI EĻĻAS mazuļiem līdz ATTĪROŠAM SERUMS, kas domāts arī pusaudžiem. 

ražots, rūpējoties par apkārtējo vidi.  Jūs varat atkārtoti izmantot mūsu iepakojumu, piemēram, stikla iepakojums no krēmiem kā svečturis vai garšvielu trauks, bet pasūtījuma pildījums ir izgatavots no kartupeļu cietes, tāpēc tas izšķīst ūdenī. Droši izmēģini mājās, tas ir jautri!Pasūtījuma baltais papīrs īstenībā ir cepampapīrs, tāpēc izmanto to savā virtuvē.